تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریزمین و سوله صنعتی ارداق بر اسفالت

زمین و سوله صنعتی ارداق بر اسفالت

23 ساعت پیش در دشتابی

2
متراژ زمین
1500
سال
1403
قیمت کل
‏20,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏13,333,000 تومان
سند اداری
دارد
⭐️ جلب رضایت شما افتخار ماست⭐️
‏‎‏‎⭐️املاک طیبا نامی معتبر در قزوین⭐️
‏‎‏‎⭕️ خرید فروش رهن و اجاره مسکونی ، تجاری و اداری‏
‏‎‏‎⭕️ مشارکت در ساخت با سازنده های معتبر
‏‎‏‎⭕️ بورس انواع زمین های کشاورزی باغ و ویلا
‏‎‏‎⭕️ خرید و فروش زمین های صنعتی و کارخانه
➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️
‏‎‏مشخصات ملک :
1500 متر زمین، 700 متر سوله و نگهبانی و اداری
انشعابات آب، برق و گاز
بر زمین 30 رو به جاده
ابعاد سوله 12*50
اداری 70 متر، 30 متر نگهبانی
سوله جدید به متراژ 400 متر فونداسیون و ستونها اجرا شده
ارتفاع سوله از مرکز 8/5 متر از گوشه 7 متر
گاز 16G قابل ارتقاع تا 100G
ترانس برق 70آمپر اختصاصی قابل ارتقاع
آب لوله کشی شهری
3000 متر با بر 70 رو به جاده چسبیده به سوله
قابل الحاق قابل ساخت
قیمت 1500 متری با سوله 20 میلیارد
تغییر کاربری انجام شده
زمین 2950 متری قیمت 18 میلیارد
تغییر کاربری انجام شده پرداختی با مالک می باشد
قابل تهاطر تا 50٪ الباقی نقدی
‏‎‏‎کارشناس مهندس علی طیبا