زمین ویلا/140مجوزاحداث بنا/امامزاده/4دیواری/اختصاص
3 روز پیش در ارومیه
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
140
ساخت
1405
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
1000
قیمت کل
4,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
4,950,000 تومان
واقع در بهترین موقعیت ویلایی
متراژ زمین: 1000متر
دارای مجوز احداث بنا:140متر
دارای استخر نیمه کاره
دارای آلاچیق نیمه کاره
دارای آتشکده نیمه کاره
حالت شهرک اختصاصی با 3 قطعه
دارای سند 2دانگ
دیوارکشی: چهار طرف
دارای درختان الوان
دارای آب شرب شهری
برق دارد
دارای گاز
درب بزرگ ورودی
آدرس:امامزاده روستای توریستی ترمنی کوی معروف معین
فروش نقدی
جهت بازدید و کسب اطلاعات بیشتر، با مشاور تخصصی ما در ارتباط باشید:
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.