تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین ویلایی 440 متر بدون مشابه

زمین ویلایی 440 متر بدون مشابه

7 ساعت پیش در صدف

ارسال این اگهی به صفحه استوری های من کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
‏59,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏134,090,000 تومان
سلام و احترام

440 متر زمین
سند ششدانگ ملک
40 متر حاشیه
معبر کوچه 25 متری
سر نبش
لوکیشن بی نظیر
1900 متر پروانه تسویه
تهاتر با آپارتمان ریز تا 70 درصد

قیمت 59
املاک پایدار