تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین ویلایی / خانه های آسیاب/ با ویو ابدی

زمین ویلایی / خانه های آسیاب/ با ویو ابدی

2 هفته پیش در آستارا

قیمت کل
‏2,130,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏10,000,000 تومان
کد فروش : 848

توضیحات :
⚜️متراژ 213 متر
⚜️دارای سه بر / یه بر از زمین کوه و جنگل
⚜️دارای سند قولنامه ای
⚜️باغات داخل طرح هادی
⚜️به شرط پروانه ساخت
⚜️واقع در بلندی
⚜️ویو دار
⚜️امتیازات سر زمین

⚡️برای اطلاعات بیشتر و بازدید تماس بگیرید
⚡️کارشناس فروش : خانم بنی آشکار
⚡️املاک رویایی آستارا
⚡️اسپینه