تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین ویلایی در شهرک لاله مرزن آباد چالوس

زمین ویلایی در شهرک لاله مرزن آباد چالوس

16 ساعت پیش در مرزن آباد

ارسال این اگهی به صفحه استوری های من کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
‏13,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏14,942,000 تومان
با سلام و عرض ادب.. یک عدد زمین در شهرک لاله مرزن آباد چالوس جهت فروش (منطقه تهرانی نشین)
**فروش به دلیل مهاجرت زیر قیمت**
*سند کامل
*آب، برق و گاز دارد
* مجوز ساخت دارد (در تصاویر مشخصه)
*داخل بافت میباشد
متراژ 870 متر
لوکیشن رو دقیق گذاشتم برای بازدید
در صورت هماهنگی 2 روز قبل تر، امکان بازدید حضوری (فروشنده و خریدار) وجود دارد
زمین املاکی نیست و برای شخص می باشد
92