تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین پلاک چهار دریا واقع در بابلسر

زمین پلاک چهار دریا واقع در بابلسر

1 روز پیش در بابلسر

قیمت کل
‏15,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏82,446,000 تومان
شش دانگ زمین دو نبش عرصه و اعیان با سند تک برگ پلاک چهار دریا با متراژ 188 متر مربع واقع در یکی از بهترین نقاط بابلسر، بلوار دانشگاه، شهرک پیام (مخابرات) به فروش می رسد. پیاده تا دریا دو دقیقه فاصله دارد. یکی از بهترین ساحل های بابلسر. قابل تهاتر با آپارتمان غرب تهران
حدود 90 درصد پلاک یک این شهرک به صورت برج های بسیار لوکس ساخته شده است. پلاک های دیگر هم در حال ساخت است.
بهترین موقعیت برای ساخت و سرمایه گذاری.