تائید

زمین کشاورزی داخل طرح هادی

1 هفته پیش در کوچصفهان

متراژ
5000
ساخت
1404
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏3,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏620,000 تومان
گروه ساختمانی ایران مسکن کارشناس فروش « « ممیز و رضایی »

✳️✳️مالک این ملک هستم✳️✳️

با سلام و درود خدمت شما بزرگواران
تمام ویلاها و آپارتمان های لوکس را از ما بخواهید

☆☆متفاوت تر از همیشه زندگی کنید☆☆
☆☆متفاوت تر از همیشه سرمایه گذاری کنید☆☆

به علت نوسانات جهت قیمت روز در تماس باشید

مشخصات ملک

✅️زمین حدود 5000 متر
✅️داخل طرح هادی
✅️ چسبیده به مسکونی
✅️مدارک نسق مادر تکمیل آماده انتقال
✅️ روستا برند
✅️نور گیر فوق العاده
✅️ 50 متری بر اسفالت
✅️امتیازات حدود 50 متر
✅️مناسب سرمایه گذاری
✅️ویو عالی

✴️ املاک بزرگ ایران مسکن ✴️
با کادری مجرب و فایلینگی جامع در خدمت شما عزیزان

با افتخار در کنارتان هستیم تا به فایل مورد نظر خود برسید حتی در روز های تعطیل

♡♡بهترین خرید را با ما تجربه کند♡♡