تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین کشاورزی در منطقه آزاد مناسب برای باغ

زمین کشاورزی در منطقه آزاد مناسب برای باغ

2 هفته پیش در بهنمیر

قیمت کل
‏4,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏900,000 تومان
فروش زمین کشاورزی در منطقه آزاد چپکرود

- متراژ: 5000 متر مربع
- ویژگی ها:
- دارای آب شیرین
- کنتور برق کشاورزی
- فاصله با دریا: 5 دقیقه
- مناسب برای سرمایه گذاری و ایجاد باغ
- دسترسی آسان به امکانات رفاهی

برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی جهت بازدید، با شماره زیر تماس بگیرید*************************

پایانی
با املاک دریا بهترین ها رو تجربه کنید