تائید

زمین کشاورزی روستای گلیرد

1 هفته پیش در جویبار

متراژ
900
ساخت
1404
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏1,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏1,611,000 تومان
متراژ حدودی 900 متر بر حدود 8و نیم طول حدود 110 متر
دور دیوار شده به ارزش حداقل 150 میلیون تومان
مناسب باغ و سوله خیار و...
فاصله زمین از خط اصلی (جاده ساری _لاریم)حدود 700 متر
مدارک کامل اماده انتقال
برق در دست اقدام و50 متری نزدیک زمین
فروش فقط و فقط نقدی
جهت دیدن زمین به املاک اقای اسماعیلی و یا اقای پرتوی روستای گلیرد مراجعه بفرمایید