تائید
فروش مسکونیخانه و ویلازمین275متر بنا95متر سند سیتادیوم ، اشکیک

زمین275متر بنا95متر سند سیتادیوم ، اشکیک

7 ساعت پیش در حومه رشت

متراژ
95
ساخت
1399
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
275 متر مربع
قیمت کل
‏8,560,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏31,127,000 تومان
فروش ویلایی با زمین 275متری و بنای90متری2خوابه
درمنطقه دنج ویلا سازی شده ، دسترسی رشت انزلی
ویژگی های برجسته:
عرض معبر 6متری ، اصلاح وبهبود کیفیت کوچه
بر ملک 12متر ، خوش قواره ، کوچه آسفالت سازی شده
چهارچوب کوچه رعایت شده ، حریم خصوصی
فضای پارکینگ 3خودرو+
انشعابات : هر سه کنتور نصب ، خط تلفن
فضای سبز باغچه،درختان میوه،محوطه سازی شده
محیط بسیار دلنشین
ایوان بزرگ کاربردی
سالن پذیرایی بزرگ
سرویس ایرانی فرنگی
دوخواب بزرگ هواخور
آشپزخانه پرکمدکابینت

جهت رویت این مورد وگزینه های دیگر فقط تماس بگیرید
دفترما: آژانس املاک 360ْدرجه ، گلباغ نمازرشت