تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیزمین2کله باویلای کلنگی روستا/سندار

زمین2کله باویلای کلنگی روستا/سندار

7 ساعت پیش در املش

ارسال این اگهی به صفحه استوری های من کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
‏4,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏8,269,000 تومان
⚜️خریدوفروش ملک در™املاک شیک™ تحت نظارت(کارشناس حقوقی)و کلیه معاملات درسامانه(ثبت جامع املاک) صورت میگیرد⚜️
---------------------------------------------------
(جهت آگهی رایگان و فروش،اطلاعات ملک خودرا ارسال بفرمایید)

⚜️طبق سند(خانه مشتمل برمحوطه)⚜️

✅زمین بهمراه خانه روستایی باقیمت ((استثنایی))

✔️زمین حدود 520 متر دارای 2برعالی
✔️دارای یکباب ویلای قابل درجاسازی
✅سندتکبرگ روستایی
✔️دارای امتیازات واشتراکات اختصاصی
✔️روستای سرسبز ودلنشین(محدوده املش)
✔️ظمن اینکه متراژ واقعی زمین حدود600 مترکه بخش سندی آن 520متر میباشد

✅بهترین گزینه جهت سرمایه گذاری

⏩موقعیت ولوکیشن ملک،فقط حضوری به خریدارواقعی تعرفه میگردد

✅آژانس املاک شیک/رجایی اول✅