زنجان جنوبی 55 متر/ سرمایه گذاری/تضمین سوددر ابتدا
2 هفته پیش در زنجان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
55
ساخت
1400
اتاق
1
قیمت کل
3,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
67,272,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
4
باسلام و احترام:
سرمایه گذاری در ملک همیشه روشی مطمئن در حفظ سرمایه در برابر تورم بوده است.
ما در املاک سرمایه با بیش از 12 سال سابقه روشی نوین و مطمئن برای سرمایه گذاری در ملک با سود ماهانه آماده همکاری با سرمایه گذاران محترم هستیم.
▪️خرید و فروش به صورت ماهانه همراه با سود قطعی زیر یک ماه.(خرید ملک زیر قیمت، فروش به قیمت)
▪️انجام تمامی معاملات زیر نظر مستقیم سرمایه گذار در دفتر خانه اسناد رسمی
▪️تضمین سلامت ملک و مدارک با استعلامات مربوط قبل از معامله (انتقال سند شش دانگ به نام سرمایه گذار)
▪️وکلای حقوقی ما راهکاری برای عدم پرداخت مالیات اتخاذ کرده اند .
▪️همکاری بدون دریافت کمیسیون (شراکت در سود)
▫️نضمین سود دریافتی به صورت ماهانه(400 تا 500میلیون )
▫️حداقل سرمایه: 3500میلیارد به بالا
▫️کلیه تضامین، با مهر و امضای مدیریت مجموعه، در دفترخانه رسمی اسناد ثبت وارائه می شود.
⛔️این کار مختص املاک سرمایه است، مراقب افراد و املاک های نامعتبر در این زمینه باشید.⛔️
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.