تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهزیر پله تجاری در بازار حصارک پایین

زیر پله تجاری در بازار حصارک پایین

1 هفته پیش در بهارستان

متراژ
3
ساخت
1399
اتاق
1
قیمت کل
‏1,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏500,000,000 تومان
زیر پله در بازار حصارک پایین
برق دارد
متراژ 3 متر
اگر میخوای زنگ بزنی تخفیف بگیری زنگ نزن درخواست تخفیف نکنید قیمت مقطوع است