تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهزیرزمین تجاری دو نبش خیابان علوی

زیرزمین تجاری دو نبش خیابان علوی

1 روز پیش در خرم آباد

متراژ
73
ساخت
1377
اتاق
1
قیمت کل
‏14,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏200,000,000 تومان
با سلام،
یک باب مغازه زیرزمین 73 متری.
دونبش سر نبش خیابان علوی کوچه شهید سپهوند.
سند تک برگ تجاری .
ارتفاع کف تا سقف 3 متر.
شناژ کامل با 120 سانتی متر بتن.
ارتفاع از کف خیابان 120 سانتی متر با نوردهی عالی.
کف و بدنه سرامیک.
دارای سرویس بهداشتی متصل به فاضلاب شهری.
درب ریموت.
در حال حاضر در اختیار پیشخوان دولت می باشد.
مناسب جهت دفاتر اداری، اسناد رسمی، مطب، آزمایشگاه، رستوران و ...
لطفا درخواست معاوضه با ملک یا خودرو نفرمایید.
لطفا در صورت تمایل فقط تماس بگیرید.
با تشکر.