تائید
فروش مسکونیآپارتمانسئول 240متر 4خواب 1خواب مستر

سئول 240متر 4خواب 1خواب مستر

3 هفته پیش در ده‌ونک

متراژ
240
ساخت
1391
اتاق
4
قیمت کل
‏63,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏264,583,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
لطفاً توضیحات را مطالعه کنید
سئول 240متر 4 اتاق خواب
1خواب مستر
با همه امکانات شامل 2پارکینگ سندی
انباری 10متری
آسانسور 12نفره
روف گاردن اختصاص
با نور و نقشه استثنایی
لابی 150 متری مبله
تراس قابل چیدمان
فقط و فقط مناسب خانواده مذهبی
قیمت مقطوع 63/5
با احترام جوهری از مسکن باران سعادت