تائید
فروش مسکونیآپارتمانساختمان 2واحدی فروش 3خواب خیابان شهدا کوچه مولایی

ساختمان 2واحدی فروش 3خواب خیابان شهدا کوچه مولایی

2 هفته پیش در پاستوریزه

متراژ
60
ساخت
1401
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏4,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏81,666,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
یک واحد ساختمان بصورت نسقی با مدارک معتبر و کامل با کد رهگیری وموقعیت مکانی مناسب و قابلیت پیشرفت..
هر واحد متراژ 60متری

کد فروش 435
طبقه همکف دارای یک خواب.
سالن پذیرایی.
آشپزخانه با کابینت کامل.
سرویس بهداشتی.
انباری.
###طبقه اول ##
به مساحت 60متری
دارای یک سالن پذیرایی.
دارای 2خواب یکی باکمد دیواری.
آشپزخانه با کابینت.گاز رومیزی و هود لمسی.
سرویس بهداشتی.
درب قابل ماشین رو.
امتیازات کامل.
قیمت پای معامله راه داره
جهت بازدید میتونی با مشاور املاک علیزاده.
#آدرس فلکه جانبازان بطرف خیابان شهدا ایستگاه عمو کوچه برادران مولایی بعد از مسجد ال علی نبش کوچه 37.
/ املاک علیزاده درخدمت شماییم/
از اعتماد شما به این املاک سپاسگزارم