تائید
فروش مسکونیآپارتمانساختمان 53 متری

ساختمان 53 متری

16 ساعت پیش در شهر قدس

متراژ
53
ساخت
1397
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏2,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏39,622,000 تومان

کف سرامیک
ساخت97
انباری دارد
طبقه ی دوم
متراژ53
صلح قطعی
زیرقیمته کل منطقه
قیمت هرمتر39.600
قیمت کل2.100

با مشاوره رایگان خدمته شماعزیزان

با خیال راحت ملک مغازه یازمین خودرا به ما بسپارید

مرکز فروش و معاملات معتبر منطقه

فایل های فروش و اجاره خود را بصورت
حضوری یا تلفنی به دفتر ما بسپارید

ما زیر 7 روز ملک شما را یا رهن میدهیم یا میفروشیم

مشارکت در ساخت و پیمانکاری صفر در تا صد ساختمان پذیرفته می شود

✅️ جهت اطلاع از سایر فایل ها با ما تماس بگیرید

آدرس:املاک باقری و مومنی میدان بهاران ابتدای بلوار مرزبانان جنب شیرینی فروشی پاندا