تائید
فروش مسکونیآپارتمانساختمان جدید ساخت فول امکانات

ساختمان جدید ساخت فول امکانات

1 هفته پیش در مشکین شهر

متراژ
144
ساخت
1400
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏13,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏90,277,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
ساختمان سه طبقه به مساحت زمین 144 متر ، طبقه همکف پارکینگ و واحد 80 متری ، طبقه اول و دوم هر کدام 120 متر ، دو خوابه ، ورود به ساختمان ، فول امکانات ، سند ثبتی تک برگ

✔️ و ا قع در فا ز د و م ، فر هنگیان ،

✔️ کو چه 8 متری گلستا ن سوم

✅️ قیمت کل : 13 میلیارد تومان (توافقی)

✅️فروش کلی است و معاوضه ندارد

❌️ برای آ ... د ... ر .. س دقیق تر ملک ها  ، لطفا هماهنگ کنید حضوری تشریف بیارید دفتر با مشاورین مون از نزدیک برید بازدید کنید❌️

✅️ برای هماهنگی بازدید و مراجعه حضوری به دفتر از ساعت 11 صبح الی 10 شب تماس بگیرید یا پیام دهید