تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیساختمان مسکونی کلنگی/حضرت پور

ساختمان مسکونی کلنگی/حضرت پور

6 روز پیش در ارومیه

قیمت کل
‏22,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏67,692,000 تومان
باسلام
فروش ساختمان کلنگی
325مترزمین
باساختمان کاملآکلنگی
برزمین 20متر
مخصوص آپارتمان سازی دوواحدی
کوچه کلآ آپارتمان سازی شده
سندشش دانگ
قیمت 22میلیارد
نقدمعامله می شود
پشت تلفن آدرس داده نمی شود
باهمکاران املاکی همکاری نمیشود
حضوری درخدمت شماسروران عزیزهستیم
نوبخت هستم ازاملاک اویم