تائید
فروش مسکونیآپارتمانسازمان برنامه/55متر/تک خواب/فول امکانات

سازمان برنامه/55متر/تک خواب/فول امکانات

1 روز پیش در سازمان برنامه جنوبی

متراژ
55
ساخت
1385
اتاق
1
قیمت کل
‏15,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏280,000,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
اطلاعات 100%واقعی

لوکیشن بلوار اباذر
✅️آپارتمان 55متر
✅️طبقه چهارم
✅️تک خواب استاندارد
✅️آشپزخانه پرکابینت
✅️سالن مربع قابل چیدمان
✅️رو به آفتاب
✅️مشاعات بی نظیر

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا رزرو تایم بازدید تماس بگیرید

مشاور تخصصی شما : یاشار
دپارتمان بزرگ رویال هوم