تائید
فروش مسکونیآپارتمانساقدوش ، 180 متر ، قیمت استثنایی

ساقدوش ، 180 متر ، قیمت استثنایی

2 ساعت پیش در هروی

متراژ
180
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
‏57,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏316,666,000 تومان
طبقه
3
◼️◼️◼️◼️ امــلاڪ بــزرگـ ـ مــاکان ◼️◼️◼️◼️
◼️◼️ بـزرگترین و حـرفـه ای ترین در منطقـہ◼️◼️
◼️◼️ ضـلـع جـنـوب شرقے میـدان هــروی ◼️◼️
---
○● 180 متر
●○ 3 خواب
○● فول
●○ نور مستقیم
○● متریال درجه1
●○ لوکیشن دنج
○● لابی
●○ سرایدار مقیم
---
جهت کسب اطلاعات بیشتر و بازدید تماس بگیرید

☎️ واحدهای مشابه با قیمتهای مختلف موجود میباشد

^^مشاور و کارشناس شما در منطقه : اختری^^
65---51---150---0912