تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیستارخان مستغلات 550متر بنا

ستارخان مستغلات 550متر بنا

1 هفته پیش در ستارخان

قیمت کل
‏90,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏253,521,000 تومان
♦️فرصت مناسب برای سرمایه گذاری و ساخت♦️
درموقعیت مکانی عالی
( مجوز ساخت 5 طبقه)
⚜️قابل سکونت⚜️

متراژ زمین 355متر / بنا 520 متر در 3طبقه
تکواحدی
مناسب برای مسکونی اداری
موسسات و شرکتها
ساختمان شمالی
بر 11
گذر 8
عرصه اوقاف اعیان شخصی
ملک در رهن اجاره میباشد
یک میلیارد رهن 160 میلیون اجاره ماهیانه
اتمام رهن اجاره 405/4/15 میباشد
✅️زیر قیمت منطقه✅️
لطفا املاک تماس نگیرند باسپاس
☎️مشاور قدیمی منطقه باقری☎️