تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاسجاد/بزرگمهرجنوبی/500متر ویلایی با4واحد300متر

سجاد/بزرگمهرجنوبی/500متر ویلایی با4واحد300متر

1 روز پیش در بلوار سجاد

متراژ
1500
ساخت
1393
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
500 متر مربع
قیمت کل
‏340,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏680,000,000 تومان
پیشنهادی جذاب

لوکیشن دوست داشتنی بزرگمهر

پروژه ای فاخر

ویژه سرمایه گذاری وسکونت

ملک جنوبی

4واحد مستقل

1500متر زیربنا

12سال ساخت

آسانسور ایتالیایی

پارکینگ وسیع

فروشنده واقعی باشرایط حاکم بر بازار

املاک رنگ آمیز یزدی

همه ملک میفروشند ما اینده