تائید
فروش مسکونیآپارتمانسجاد یاسمن 320 متر همکف مشاعات نقد و معاوضه

سجاد یاسمن 320 متر همکف مشاعات نقد و معاوضه

2 هفته پیش در بلوار سجاد

متراژ
320
ساخت
1404
اتاق
4
قیمت کل
‏57,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏178,125,000 تومان
طبقه
7
تعداد واحد در طبقه
1
اسپلیت
فروش فوری آپارتمان 320 متر تک واحدی لاکچری - یاسمن
▫️ کل مساحت: 320 متر مفید (بدون مشاع)
▫️ تعداد خواب: 4 خواب مستر (همه با کمددیواری و پنجره
آشپزخانه اوپن جزیره + کابینت چوب ممبران

▫️ پارکینگ سندی + انباری اختصاصی
▫️ مشاعات درجه یک: لابی شیک 24 ساعته، سالن اجتماعات، روف گاردن، دوربین مداربسته، آسانسورهای حمل بار و نفر
▫️ سند تک برگ آماده انتقال، پایان کار، بدون معارض
▫️ متریال تماماً درجه یک
(بهترین فرصت خرید در یاسمن)

معاوضه و نقد