تائید
فروش مسکونیآپارتمانسردار جنگل شمال/82متر/2خ/فول/سالن پرده خور

سردار جنگل شمال/82متر/2خ/فول/سالن پرده خور

1 روز پیش در المهدی

متراژ
82
ساخت
1380
انباری
ندارد
قیمت کل
‏15,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏182,926,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
پونک ، سردار جنگل شمال ، 82 متر ، 2 جهت نور مستقیم

بازسازی کامل ، سالن پرده خور ، 2 خواب با کمد دیواری های جادار

فول امکانات : پارکینگ / آسانسور / بالکن
خوش نقشه بدون پرتی

دسترسی عالی به مراکز خرید و خیابان های اصلی

قابل رهن تا 1 میلیارد و 500 میلیون تومان

مالک فروشنده 100%

فایل های مشابه موجود است

برای اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید

مشاور شما صیادی