تائید
فروش مسکونیآپارتمانسرمایه گذاری یا سکونت- واحد 65متری با سند معتبر

سرمایه گذاری یا سکونت- واحد 65متری با سند معتبر

1 هفته پیش در ماهدشت

متراژ
65
ساخت
1396
اتاق
1
قیمت کل
‏1,720,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏26,461,000 تومان
طبقه
5
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️ هلدینگ املاک شاه نشین ⚜️
عضو رسمی اتحادیه مشاورین املاک – با مجوز معتبر
مشاور شما خانم قاسمی
کد آگهی: (5)

مشخصات ملک:
⭕️ 65 متر مربع فضای کاربردی
⭕️ تک خواب استاندارد (روبه نما)
⭕️ طبقه پنجم (آسانسور داره)
⭕️ ساخت 1396 (نزدیک به نوساز)
⭕️ دارای پارکینگ اختصاصی و انباری کاربردی

⭕️ قیمت کل فروش: 2,900,000,000 تومان (دو میلیارد و ششصد و پنجاه میلیون تومان)
⭕️ نقدینگی: 1,720,000,000 تومان (یک میلیارد و هفتصد و بیست میلیون تومان)
⭕️ وام بانکی: قابل استفاده برای خریدار (در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر وام، بپرسید).
⭕️ رهن و اجاره: این واحد هم اکنون به صورت فعال در رهن و اجاره است که منبع درآمد ماهانه شما خواهد بود. (مبلغ 300/000/000 میلیون تومان)

ویژگی های اقتصادی:
⭕️ سند تک برگ: امنیت کامل قانونی و سهولت در انتقال.
⭕️ این وضعیت، ملک را به یک فرصت سرمایه گذاری ایده آل تبدیل می کند.
موقعیت عالی: دسترسی خوب به امکانات منطقه.
با اطمینان خرید کنید–شاه نشین، نامی که اعتماد می سازد.
ساعت پاسخگویی: 10 - 9شب