تائید
فروش مسکونیآپارتمانسعادت آباد (148متر صرافها شمالی فول امکانات کم سن)

سعادت آباد (148متر صرافها شمالی فول امکانات کم سن)

1 هفته پیش در سعادت‌آباد

متراژ
148
ساخت
1394
قیمت کل
‏52,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏351,351,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سعادت آباد صرافها شمالی
148متر دو خواب مجلل شیک
فول امکانات پارکینگ آسانسور انباری
تراس بزرگ قابل چیدمان
ورودی از حیاط زیبا نما سنگ شیک
خریداران محترم جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
زیر قیمت منطقه فروشنده واقعی سند تک برگ
موارد مشابه موجود هست
160متر علامه شمالی فول امکانات 57
140متر نوساز شفق 60 ت
فایل شخصی کیلید در اختیار همکاران محترم جهت کنجکاوی تماس نگیریید