تائید
فروش مسکونیآپارتمانسعادت آباد 420 متر پنت هاوس تراس 200 متری

سعادت آباد 420 متر پنت هاوس تراس 200 متری

1 هفته پیش در سعادت‌آباد

متراژ
420
ساخت
1401
اتاق
4
قیمت کل
‏250,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏595,238,000 تومان
طبقه
8
وضعیت واحد
بازسازی نشده
پنت هاوس سعادت آباد
420 متر 4 خوابه
200 متر تراس قابل چیدمان
فول امکانات
سوییت مهمان
3 پارکینگ سندی
مشاور شما مهرداد
پاسخگو تا 12 شب