تائید
فروش مسکونیآپارتمانسعادت آباد بوعلی فقط تا آخر هفته

سعادت آباد بوعلی فقط تا آخر هفته

2 هفته پیش در شهرک بوعلی

متراژ
86
ساخت
1395
انباری
ندارد
قیمت کل
‏26,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏302,325,000 تومان
طبقه
5
جهت ساختمان
شمالی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
فاز جدید بوعلی
86 متر سندی
2خواب
ویو شمال و شرق
پارکینگ مسقف
2لاین آسانسور 11 نفره
بدون توضیح....
✨ تخفیف دارد در نشست ✨
.....
مهندس روزبه هستم مشاور شما در منطقه