تائید
فروش مسکونیآپارتمانسعادت آباد صرافها 230متر 4خوابه فول با ویو ابدی

سعادت آباد صرافها 230متر 4خوابه فول با ویو ابدی

2 روز پیش در سعادت‌آباد

متراژ
230
ساخت
1399
اتاق
4
قیمت کل
‏92,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏400,000,000 تومان
طبقه
8
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
9
فایل شخصی ( بدون تکرار )

✔️ دارای چشم نواز ابدی شهر و کوهستان

✔️ فول امکانات : لابی و لابی من ، استخر سونا
روفگاردن ، سالن ورزش و سالن اجتماعات

✔️ 2لاین آسانسور

✔️ برق اضطراری ( دیزل ژنراتور )

✔️ 2پارکینگ سندی

✔️ کم سن ( 6ساله )

✔️ لوکیشن دنج با دسترسی عالی

مشاور شما : فرخ

مهندسین و مشاورین املاک ( فرواک )