تائید
فروش مسکونیآپارتمانسلام آپارتمان 102 متری

سلام آپارتمان 102 متری

2 هفته پیش در گلدشت

متراژ
102
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏2,650,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏25,980,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بازسازی کاغذ دیواری کابینت های گلاس دوخوابه بزرگ و نورگیر کمد دیواری ساختمان سه واحد با هم کف