تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیسلام زمین مسکونی

سلام زمین مسکونی

2 هفته پیش در گیلان غرب

قیمت کل
‏1,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏8,938,000 تومان
سلام زمین مسکونی دارای برگ وکالت شهرداری بغل پمپ بنزین صادقحانی بالاتر از زمینهای فرهنگیان پشت مسکن مهراز زمینهای آقای حمید رستمی متراژ 179 متر 70سانت