تائید
فروش مسکونیآپارتمانسنایی177متر. بدون مشابه

سنایی177متر. بدون مشابه

2 هفته پیش در سنایی

متراژ
177
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
‏57,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏322,033,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
محله سنایی ، قائم مقام

177 متر بسیار خوش نقشه

3 خواب بزرگ با کمد دیواری+مستر

نور خوب ، نقشه خوب ، متریال خوب

سام
تماس تا 12 شب