تائید
فروش مسکونیآپارتمانسنبل یاسمن/280متر3پارکینگ/فول مدرن مدیریت قوی

سنبل یاسمن/280متر3پارکینگ/فول مدرن مدیریت قوی

1 روز پیش در فرمانیه

متراژ
280
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏138,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏492,857,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
به نام خدا
به قیمت ترین واحد در بهترین فرعی سنبل
مالک فروشنده واقعی
280متر
سه خواب سه مستر
نقشه ی تفکیک شده مهندسی بدون کوچکترین پرتی
ارتفاع سقف عالی
پنجره های کف تا سقف قدی
دیزاین شده با متریال کاملا اروپایی
تراس قابل چیدمان

مدیریت قوی مجموعه سه شیفت لابی من
نیروی کار مقیم
مشاعات
500متر لابی لوکس با دیزاین مدرن شیک
مشاعات ابی
سالن اجتماعات
سالن بیلیارد
روف دیزاین شده

مشاور شما اقایی
ساعات تماس جهت بازدید وهماهنگی
8صبح تا12شب