تائید
فروش مسکونیآپارتمانسند تک برگ/عروس پردیس/شهاب

سند تک برگ/عروس پردیس/شهاب

6 روز پیش در فاز 1

متراژ
163
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
‏33,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏202,453,000 تومان
طبقه
2
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚡️ فروش ویژه آپارتمانی بسیار لوکس مختص خاص پسندها
((فقط و فقط 1 واحد برای فروش))

○ طبقه 2 ، 163 متر 3 خواب مستر ، ویو ابدی کاملا بدون مشرف
○ این واحد نوساز می باشد و هنوز کلید نخورده
● متریال استفاده شده درجه 1 و برند
● لابی بسیار مجلل و شیک
○ مشاعات آبی و ورزشی فوق العاده لوکس
● سالن اجتماعات ، سالن جداگانه برای جشن و مهمانی بسیار شیک و زیبا

(( سند تک برگ و آماده نقل و انتقال ))
برای اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت ممنون میشم که فقط تماس بگیرید

♧ دِپارتِمانِ اَملاک یوکا
● اِرادَتمَندِ شُما : شَهاب هَستَم