تائید
فروش مسکونیآپارتمانسند تکبرگ، پارکینگ ،انباری، آسانسور

سند تکبرگ، پارکینگ ،انباری، آسانسور

9 ساعت پیش در خاک سفید

متراژ
62
ساخت
1396
اتاق
1
قیمت کل
‏9,350,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏150,806,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
مشخصات کلی:
متراژ: 62 متر مربع
تعداد خواب: 1
طبقه: اول از 5 طبقه
سال ساخت: 1396
❗سند: تک برگ ششدانگ رسمی
امکانات:
❗پارکینگ سندی، انباری، آسانسور
❗ویژگی خاص: حیاط خلوت اختصاصی 12 متری
جهت ملک: شمالی، نورگیر مناسب
وضعیت سند: آماده انتقال

توضیحات تکمیلی:

سازه ساختمان از نظر مهندسی و استانداردهای روز، بی نقص و در بالاترین سطح کیفی قرار دارد.
️قیمت: کارشناسی شده و با در نظر گرفتن کف قیمت بازار. (لطفاً از تقاضای تخفیف خودداری فرمایید.)

شرایط فروش:
‼️پای قولنامه، پرداخت 90٪ مبلغ فروش (8,5 میلیارد تومان) الزامی است.‼️
✅آدرس دقیق ملک در بخش لوکیشن پایین آگهی مشخص شده است.
✅تمامی اطلاعات و عکس های ارائه شده، واقعی و مربوط به خود ملک هستند.

خریدار گرامی:

☎️لطفاً فقط در صورت داشتن شرایط اعلام شده، برای بازدید تماس بگیرید.
از مقایسه این آپارتمان با املاک قولنامه ای، اوقافی یا تعاونی خودداری فرمایید.