تائید
فروش مسکونیآپارتمانسنددار/ زیرقیمت / نماسنگ/ فاز 2 / اقساطی وام دار

سنددار/ زیرقیمت / نماسنگ/ فاز 2 / اقساطی وام دار

2 هفته پیش در فاز 2 مهستان

متراژ
110
ساخت
1393
اتاق
3
قیمت کل
‏3,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏31,818,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
مشاور شما خانم بهرامی

فاز 2 محله 3

✔ یکی از محله های لاکچری شهرجدیدهشتگرد
✔ روبه روی باغ شهر

✅ 4 طبقه 2 واحدی در مجموع 8 واحد
✅️ نماسنگ
✅️ طبقه 3
✅️ 110 متری
✅️ 3 خواب
✅ خوش نقشه هر خواب با متراژ مفید
✅️کابینت MDF
✅️ فول کمددیواری در هر 3 خواب
✅️ پذیرایی با متراژ مفید و قابل چیدمان
✅️ کف سرامیک
✅ 2 کله غرق در نور
✅ پنجره های قدی و نورگیر فوق العاده
✅️ لوکیشن ملک عالی
✅ کل کوچه آپارتمان های نوساز فضایی دنج
✅️ دسترسی به امکانات رفاهی و تجاری . شهری
ایستگاه . مرکز خرید . فروشگاه  با فاصله 1 دقیقه
✅️ مشاعات تمیز
✅️ بدون ریالی خرج
✅️دارای پارکینگ و انباری سندی
✅ سند تک برگ
✅ساختمان بدون مشرف

واحد دارای مستاجر *100* میلیون ماهی 8 میلیون تا برج 7
این واحد دارای وام زوجین به مبلغ *880* میلیون تومان است
مبلغ 980 میلیون تومان از مبلغ کل کسر شده

برای اطلاعت بیشتر تماس بگیرید

تخفیف پای معامله

فایل های مشابه متناسب با بودجه شما
✔ فعالیت ما در تمامی فاز ها 1.2.3.4.7

خرید ، فروش و سرمایه گذاری  امن و مطمئن در کنار ما تجربه کنید خرید و فروش آپارتمانی، زمین، ویلایی

املاک گروسی