تائید
فروش مسکونیآپارتمانسه خواب 140 متر / نوساز /روبه نما/ اهورا ملک

سه خواب 140 متر / نوساز /روبه نما/ اهورا ملک

1 روز پیش در فردیس

متراژ
140
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏8,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏60,000,000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
5
تعداد کل طبقات
30
⚜️به نام آنکه جان را فکرت آموخت ⚜️
.. .........................................

⚜️اعتماد شما سرمایه ماست ⚜️
...........................................
واحد 140 متری
دارای سند تک برگ
3 خواب
**

کد آگهی: P5/1217

لوکیشن مربوط به دفتر می باشد

کارشناس فروش: آقای قدسی
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
      این یکی از صدها فایل خرید و فروش ماست.
جهت کسب اطلاعات بیشتر یا معرفی موارد مشابه لطفا
☎️همین حالا تماس بگیرید
☎️از 8صبح تا 8شب (حتی روزهای تعطیل)
☎️با افتخار پاسخگو میباشم
....................................................................
✅️عضورسمی اتحادیه

خرید از شما، تضمین سود از ما
با مشاورین مجرب ما طعم شیرین معامله را بچشید
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

دپارتمان اهورا ملک سلیمی بورس املاک مستغلات