تائید
فروش مسکونیآپارتمانسه خواب تک واحد/ واقعاً خاص/خرید هوشمندانه

سه خواب تک واحد/ واقعاً خاص/خرید هوشمندانه

10 ماه پیش در بندرعباس

متراژ
128
ساخت
1404
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
8٬464٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
66٬125٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
128 متر تک واحد در حال تکمیل شدن قیمت هوشمندانه

⚪️سه خوابه با مسترروم | پلان کاربردی و خوش چیدمان
⚫️سالن دلباز با نورگیر کامل و پنجره های قدی سراسری
متریال درجه یک | نمای مدرن
⚫️تک واحدی در موقعیت عالی — نزدیک خیابان اصلی، در محیطی آرام

⚪️ ساختمان خوش ساخت ، لوکیشن قابل دفاع
⚫️قیمت رقابتی نسبت به عرف منطقه — فرصت سرمایه گذاری مطمئن یا سکونت باکیفیت
⚪️زیباشهر ، ابتدای ابرار

⚪️برای بازدید فوری تماس بگیرید
⚫️ مشاور مستقیم مالک: عرفان دامود

املاک الماس آبی
اتوبوسرانی جنوبی نبش کوچه جنت
راه در جهان یکی ست و آن راه راستی ست