تائید
فروش مسکونیآپارتمانسه خواب خاص / 211 متر / منطقه 1

سه خواب خاص / 211 متر / منطقه 1

1 روز پیش در یاسوج

متراژ
211
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏12,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏56,872,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
-------______--------______---------_______---------

⚜️__________ دپارتمان املاک وزرا ___________⚜️

❌️ با ما یک قدم از بازار جلوتر باشید❌️

✨️ آپارتمان VIP سه خواب غرق نور✨️

✅️ کشاورزم هستم مشاور املاک
تا آخرین لحظه کنار شما هستم

✔️. 211 متر

⭕️ صداقت رمز ماندگاریست⭕️

املاک وزرا با بیشترین فایلینگ منطقه با هر بودجه و شرایطی،دارای تیمی توانمند و حرفه ای و مدیریتی مسلط به قوانین امور ملکی درخدمت شماست.

. ادرس ما؛ راهنمایی / بلوار باهنر / نبش باهنر 6 / املاک وزرا

⛳️ مدیریت؛ کشاورز