تائید
فروش مسکونیآپارتمانسه خواب لاکچری سنددارتکمیل فرهنگیان

سه خواب لاکچری سنددارتکمیل فرهنگیان

1 روز پیش در فرهنگیان

متراژ
157
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
‏13,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏84,076,000 تومان
طبقه
1
✅اپارتمان سه خواب درجه یک و بسیار لوکس
✅ ساختمان 8 واحدی ارام و خلوت
✅ سند تک برگ و اماده انتقال
✅ قابلیت رهن تا مبلغ 2 میلیارد
✅ سالن دلباز و 60 متری
✅ هرسه خواب 12 متری و دارای کمد دیواری بزرگ
✅ نورگیر جنوبی و عالی
✅ واحد لوکس و دارای امکانات درب ورودی ضد سرقت ، کابینت هایگلاس اجاق گاز صفحه ای هود شیرالات پکیج نورپردازی کناف کاغذ دیواری اسپیلت و ….
✅ واحد بدون هزار تومان خرج و اماده
✅ مناسب افراد خاص و لوکس پسند
✅ واحد 157متر سند تک برگ ولی متراژ مفید در حد واحد 200 متری چون اصلا پرتی نداره
✅ دارای پارکینگ و انباری اختصاصی
✅ قیمت عالی و فروشنده واقعی
جهت سهولت انتخاب شما و جلوگیری از اتلاف وقت فیلم واحد موجود می باشد