تائید
فروش مسکونیآپارتمانسه خوابه 185 متر/دوبر نورگیر/ویو ابدی/ آفرینش

سه خوابه 185 متر/دوبر نورگیر/ویو ابدی/ آفرینش

9 ساعت پیش در گلدشت حافظ

متراژ
185
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏13,650,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏73,783,000 تومان
طبقه
9
تعداد کل طبقات
12
⚜️ املاک مهندسین حافظ

◻️این فرصت استثنایی رو از دست نده شاید دیگه برات تکرار نشه !!!

✔️ آسانسور باربر و نفربر
✔️ نگهبانی 24 ساعته
✔️ محوطه سازی شیک آلاچیق نشیمن

خلاصه اینکه هرچی که بخوای منطقه 10

واحد یک خوابه تا سه خوابه، زمین ،و مشارکت در ساخت ،
بهترین فایل های منطقه رو من دارم

فقط کافیه
بزنی محمد رضایی
***********

☑️ من محمد رضایی هستم مشاور املاک امدم کمکت کنم .بهترین انتخابا رو واسه بزرگ ترین سرمایه زندگیت داشته باشی !!

آدرسمم ⬅️ گلدشت حافظ خیابان سپهر نبش بلوار سرور املاک مهندسین