تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهسه دهنه مغازه حاشیه جاده آسیایی

سه دهنه مغازه حاشیه جاده آسیایی

3 روز پیش در آشخانه

متراژ
950
ساخت
1400
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏60,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏63,157,000 تومان
موقعیت مکانی
بر خیابان اصلی
وضعیت فعلی
فعال
ملک فوق 950 متر با ابعاد 15*65 دارای پروانه ساخت 365 متر زیر بنا پیش بینی 5 طبقه 171 متر تجاری قابل تبدیل ،دوبر یه سر وصل جاده آسیایی یه سر خیابان16 متری،سند تک برگ،سه دهنه مغازه فعال