تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیسه طبقه سازه فلزی نوساز

سه طبقه سازه فلزی نوساز

2 هفته پیش در اسلام آباد غرب

قیمت کل
‏17,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏106,707,000 تومان
به نام خداوند روزی رسان
سایت املاک ایرانیان
♻️بزرگترین سایت املاک ومستغلات درسطح شهرستان
♻️خریدوسرمایه گذاری وفروش بی دغدغه خودتان رونزدما تجربه کنید

♨️دارای گواهینامه رسمی پروانه تخصصی
♨️تنظیم وانعقادکلیه قراردادهای معاملاتی
♨️خرید،فروش،رهن،اجاره،معاوضه،مشارکت درساخت

✅فایل فروش سه طبقه سازه فلزی نوساز
متراژزمین:164مترمربع
متراژزیربنا؛500مترمربع
دوبر،نماسنگ رومی،سه طبقه،کف سرامیک،حیاط ماشین رو،حیاط باگنجایش دودستگاه خودرو،هرطبقه دوخوابه،هال وپذیرایی50متر،درب ضدسرقت،کولرآبی،پکیج،کابینت،کمددیواری ،ورودی طبقات اول مجزا ولی ورودی طبقات دوم وسوم مشترک،خیابان12متری،نوساز،سازه فلزی،مبلغ یک میلیارد و دویست میلیون تومان دررهن مستاجر ومبلغ دومیلیارد و چهارصد میلیون تومان وام داردکه مجموعا ازثمن معامله کسرخواهدشد

موقعیت مکانی عالی دارای ارزش افزوده ریالی

⚜️جهت کسب اطلاعات بیشتروهماهنگی جهت بازدیدواطلاع ازشرایط مشابه لطفابه صورت حضوری به دفترمراجعه فرمایید

♻️ساعات پاسخ گویی
0800صبح تا 1300ظهر
1530تا2000شب