تائید
فروش مسکونیآپارتمانسه واحد .آپارتمان فروشی .

سه واحد .آپارتمان فروشی .

1 هفته پیش در اقبالیه

متراژ
330
ساخت
1395
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏11,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏33,333,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
فروش ساختمان اپارتمانی سه واحدی درای امکانات کامل .اعم از کابینت. کمد دیواری .شیر الات .اب برق گاز مستقیل . با بنای 330متر ..و انباری و پارکینگ..واقع دریکی از بهترین کوچه با همسایگان با معرفت ساکت واقع .در انتهای خیابان تختی روبه روی باغ عمران . ساختمان از نظر استعلامی شهرداری .تمام هزینه های خلاف..شوسته رفته.. اماده دریافت سند.. تمام کارهای سند انجام شده در انتظار اعلام حضور در ثبت اسناد. میباشد تک واحدی هم بفرش. می رسد باتشکر