تائید
فروش مسکونیآپارتمانسهروردی شمالی بالاتر از عباس اباد 200 متر تکواحدی

سهروردی شمالی بالاتر از عباس اباد 200 متر تکواحدی

2 روز پیش در نیلوفر

متراژ
200
ساخت
1389
اتاق
3
قیمت کل
‏39,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏197,500,000 تومان
طبقه
5
اکازیون
سهروردی شمالی
بالاتر از عباس اباد
200 متر
5 طبقه 7 واحد
بدون مشرف
برای خریداران با پرداخت خوب تخفیف هم میگیرم
چند واحد دیگر 200 متری لاکچری و مشابه از نوساز،تا چند ساله نیز در لوکیشنهای مختلف حوالی سهروردی و شمالی جنوبی و اپادانا موجود است
ارادتمند مشیریان