تائید
فروش مسکونیآپارتمانسهند اپارتمان شخصی ساز شقایق4

سهند اپارتمان شخصی ساز شقایق4

1 روز پیش در سهند

متراژ
64
ساخت
1389
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏3,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏51,562,000 تومان
طبقه
3
✨ املاک غفارزاده ✨

گاهی یک خانه فقط چهار دیوار نیست…
آرامش است، امنیت است، آینده
مشخصات واحد مجتمع شقایق چهار طبقه سه بدون آسانسور پارکینگ (محوطه) انباری (اختصاصی ) 64 متر تک خواب سند تک برگ عرصه و اعیان کابینت و کمد دیواری دارد کابین آشپزخانه شرکتی روی کشیده روش بالکن جلو بسته ویو عبدی

سند رسمی شش دانگ
▫️ نورگیری عالی و فضای دلباز
▫️ طراحی داخلی شیک و هماهنگ
▫️ کابینت های مدرن با کیفیت بالا
▫️ کمد دیواری های استاندارد و جادار
▫️ کاغذدیواری شیک
✔ کاملاً آماده سکونت — بدون هزینه اضافی

دسترسی سریع به مراکز خرید، امکانات رفاهی و حمل ونقل عمومی
محیطی آرام و مناسب برای یک زندگی باکیفیت

---

شرایط معامله:
رهن در صورت کمبود نقدینگی 180میلبون رهن
قیمت نهایی: 3 میلیارد 300 میلیون تومان

چنین فایل هایی معمولاً زمان زیادی در بازار نمی مانند.
اگر انتخابتان جدی است، این فرصت را از دست ندهید.

✨ املاک غفارزاده
اعتماد شما، اعتبار ماست