تائید
فروش مسکونیآپارتمانسهند شخصی ساز آسانسور دار تعاونی2(املاک ونک)

سهند شخصی ساز آسانسور دار تعاونی2(املاک ونک)

1 روز پیش در تبریز

متراژ
75
ساخت
1390
انباری
ندارد
قیمت کل
‏4,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏60,000,000 تومان
طبقه
1
✨ املاک ونک ✨
جایی که خانه فقط یک ملک نیست؛ آغاز یک سبک زندگی متفاوت است…

اگر به دنبال واحدی خاص، خوش نقشه و لوکس برای سکونت یا سرمایه گذاری مطمئن در شهر سهند هستید، این فایل دقیقاً همان گزینه ای است که باید ببینید

سهند/فاز 2 /تعاونی 2 شخص ساز
طبقه اول اسانسوردار
متراژ: 75 مترمربع
سند رسمی شش دانگ

✦ ویژگی های ممتاز این واحد:

▫️ طراحی داخلی لوکس و اصولی با نورگیری عالی
▫️ کابینت های مدرن و باکیفیت
▫️ هود و گاز رومیزی
▫️ کمد دیواری های استاندارد و جادار
▫️ کاغذ دیواری شیک و هماهنگ با دکوراسیون
▫️ پرده های اعیانی و آماده سکونت

موقعیت مکانی عالی
دسترسی سریع به مراکز خرید، فضاهای تفریحی، ایستگاه اتوبوس و تاکسی
محیطی آرام، خلوت و ایده آل برای یک زندگی راحت و باکیفیت
شرایط جذاب خرید:

4/500 میلیارد تومان نقد
در صورت کمبود نقدینگی میتوان
300 میلیون تومان رهن کامل واگذار کرد

برای بازدید حضوری و دریافت اطلاعات کامل، همین حالا تماس بگیرید.
(بازدید فقط با هماهنگی قبلی)

✨ املاک ونک ✨
ادرس دفتر :فاز یک مابین میدان مادر و جانبازان بعد از پاساژ نفیس مغازه های ردیفی افتاب املاک ونک