تائید
فروش مسکونیآپارتمانسهیل قیطریه 135متر نوساز/3خواب/پلان بی نقص/2P

سهیل قیطریه 135متر نوساز/3خواب/پلان بی نقص/2P

6 روز پیش در قیطریه

متراژ
135
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏87,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏644,444,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
3 خواب 1 مستر

لابی مجلل + لابی من 24 ساعته

معماری یونیک و بی نظیر

لاندری

کتاب خانه + سالن جیم و اجتماعات

2 پارکینگ

روف گاردن مجهز با ویو عالی

تاپ لوکیشن

سند تک برگ بدون ریشه

مشاور تخصصی شما در منطقه 1 : ⚜️ کورش ⚜️