تائید
فروش مسکونیآپارتمانسهیل قیطریه 85 متر نوساز/1 خواب مستر/فول مدرن

سهیل قیطریه 85 متر نوساز/1 خواب مستر/فول مدرن

12 ساعت پیش در قیطریه

متراژ
85
ساخت
1405
اتاق
1
قیمت کل
‏53,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏623,529,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
1 خواب مستر

سالن جیم + سالن اجتماعات

ارتفاع سقف خوب

لابی مبله + لابی من 24 ساعته

روف گاردن مجهز

قیمت اوکازیون

مالک منعطف

مشاور تخصصی شما در منطقه 1 : ⚜️ کورش ⚜️